Nabídka stáže

Letní univerzita v jaderných elektrárnách

Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách. Více informací naleznete pod odkazem.

SMR CAMP

Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se stáže zaměřené na nejnovější jaderné technologie – malé modulární reaktory (SMR= Small Modular Reactor). Více informací naleznete pod odkazem.


Studentská stáž v centrále Westinghouse (USA)

Společnost Westinghouse představuje program studentské stáže, který se uskuteční během LÉTA 2024 v kancelářích společnosti Westinghouse v Cranberry Township v Pensylvánii (USA). Společnost Westinghouse je předním dodavatelem produktů a služeb pro jaderné elektrárny, energetické společnosti a místní samosprávy po celém světě. Letní stáž je prvním krokem na cestě ke kariéře ve společnosti Westinghouse! Nenechte si ujít možnost nastartovat svou profesní cestu v rámci energetického průmyslu a přihlaste se ještě dnes!

Termín pro podání přihlášky je do 26. ledna 2024 !!

Více v letáku CZ verze nebo letáku EN verze s přímým odkazem pro podání přihlášky.