SMR CAMP ČEZ

Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se stáže zaměřené na nejnovější jaderné technologie – malé modulární reaktory (SMR= Small Modular Reactor).

O akci SMR CAMP

• Získejte maximum informací během exkurzí a přednášek o energetické a jaderné legislativě, trzích s energiemi, specifikách jaderných projektů či obecnější informace zaměřené na rozvoj kritického myšlení a zásady vědeckovýzkumné práce.
  • Seznam se s mnoha odborníky z oblasti jaderné energetiky.
  • Získej stipendium po dobu studia na vysoké škole a jistotu navazujícího zaměstnaní od Skupiny ČEZ.
  • Těšit se můžete po přednáškách a exkurzích na volnočasový program.
  • Veškeré náklady na ubytování, stravu a ještě něco navíc platíme Skupina ČEZ!

Podmínky přihlášení na SMR CAMP

Pokud studuješ technickou vysokou školu a zajímáš se o energetiku budoucnosti, neváhej a přihlas se! Máme pro tebe na celý týden 23. - 28. 06. 2024 připravený jedinečný program.

Podrobnější informace naleznete na stránkách https://kdejinde.jobs.cz/nabidka/smr-camp