Nabídka práce

Pracovní příležitost ve společnosti EMERSON, S.R.O.

Mikulovská pobočka mezinárodní společnosti EMERSON, která se zabývá výrobou a vývojem pístových kompresorů a kondenzačních jednotek nabízí pracovní příležitost, nabízí pracovní pozici PROJECT ENGINEER a DESIGN ENGINEER.

Více informací k pozici Project Engineer naleznete pod odkazem.

Více informací k pozici Design Engineer naleznete pod odkazem.

vloženo 04. 12. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti ÚJV Řež, a. s.

Společnost ÚJV Řež, a. s., člen Skupiny ČEZ, hledám posilu do progresivního týmu oddělení vodíkových technologií. Pokud se chcete podílet na výzkumu a vývoji technologií budoucnosti a máte kladný vztah k technice, možná hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTA/SPECIALISTKA VODÍKOVÝCH TECHNOLOGIÍ.

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 25. 08. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti NEKO KLIMA, s.r.o.

Firma NEKO KLIMA, s.r.o. hledá komunikativního pracovníka na HPP: Samostatný technický pracovník TZB - CHLAZENÍ, TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKA

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 24. 08. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti Teplárny Brno, a.s.

Teplárny Brno, a.s. v současné době hledají pro doplnění týmu pracovníka na pozici „TP - plánování a řízení výroby junior“.

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 21. 07. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti EKOL, spol. s.r.o.

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je v současné době respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie. V současné době hledají pro doplnění týmu pracovníka na pozici „Konstruktér parních turbín“.

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 07. 07. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti UNIS Power s.r.o.

UNIS Power s.r.o. je členem české skupiny UNIS a.s. Společnost je významným dodavatelem průmyslových kotlů v oblasti energetiky pro výrobu tepelné a elektrické energie, mimo jiné s využitím ekologických technologií. Firma pokračuje v dlouholeté tradici brněnského energetického strojírenství. Pro svou centrálu v Brně hledají posily týmu a obsazují pracovní pozice:

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 10. 05. 2020, aktualizováno 18. 06. 2020


Staň se operátorem jaderné elektrárny

Pracovat na pozici operátora reaktoru znamená nejen v ČEZu prestiž.

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 03. 02. 2020


Pracovní příležitost ve společnosti MICo EWC s.r.o.

Společnost MICo EWC s.r.o. hledá mladé talenty pro vytváření projektů v energetice a potrubních technologiích, kteří chtějí získávat nové zkušenosti v technických oborech a spolupracovat na tvorbě projektové dokumentace. V současné době nabízí pracovní pozici Projektant energetických a chemických technologií. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 08. 01. 2020


Pracovní příležitost ve Strojírenském zkušebním ústavu, s.p.

Strojírenský zkušební ústav, s.p. nabízí pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK ve zkušebně tepelných a ekologických zařízení. Nabídka je vhodná pro absolventy oboru Technika prostředí a oboru Energetického inženýrství. V současné době hledá firma 1 osobu na hlavní pracovní poměr + 1 osobu na brigádu. V průběhu roku 2020 pak ještě 1 osobu na hlavní pracovní poměr. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 10. 12. 2019


Pracovní příležitost v ORGREZ, a.s.

Společnost ORGREZ, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici Business Development Specialist – junior se zaměření m elektro MaR, ASŘ , jehož hlavním úkolem bude především spolupráce při získávání nových partnerů z oblasti energetiky (klasická energetika, elektroenergetika , tepelná technika atd.) a současné hledání nových možností v těchto oblastech a podpora stávajících činností firmy. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 28. 06. 2019


Pracovní příležitost v Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery

Ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery probíhá výběrové řízení na pracovní pozici Konstruktér kondenzace a regenerace. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 06. 05. 2019


Trainee Elektrotechnik/Energetik v innogy

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny na českém trhu od roku 1997. Jednou z hlavních činností je provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET). Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 30. 07. 2018


Pracovní příležitost ve Strojírenském zkušebním ústavu

Společnost Strojírenský zkušební ústav hledá nového pracovníka na pozici Zkušební technik ve zkušebně tepelných a ekologických zařízení. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 18. 06. 2018


Pracovní příležitost v TENZA, a.s.

Společnost TENZA, a.s. hledá nového pracovníka na pozici Technolog čištění spalin. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 16. 05. 2018


Pracovní pozice v JE Dukovany "Projektant / konstruktér"

Společnost Skupina ČEZ, a.s. hledá nového pracovníka na pozici Projektant / konstruktér v Jaderné elektrárně Dukovany. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 21. 03. 2018


Staň se operátorem jaderné elektrárny

Pracovat na pozici operátora reaktoru znamená nejen v ČEZu prestiž.

Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 12. 02. 2018


Nabídka studentské praxe ve společnosti Yokogawa Europe

Yokogawa je významnou nadnárodní společnost zabývající se výrobou a implementací řídicích systémů a měření. Hlavní oblastí našeho zájmu jsou zejména dodávky pro petrochemický a chemický průmysl. Jednou z velmi významných oblastí naší činnosti je dodávka kompletních řešení se zaměření na zvýšení účinnosti spalovacího procesu, provozních vlastnosti a bezpečnosti provozu rafinérských pecí. Více informací naleznete pod odkazem.

vloženo 16. 01. 2018